Dlaczego my

Drukarnia fleksograficzna FLEXON jest producentem etykiet samoprzylepnych dla większości branż.
Nasze doświadczenie na polu etykiet sięga początku lat 90-tych. Zaczynaliśmy skromnie jednak profesjonalne podejście, dbałość o szczegóły oraz chęć pomocy pozwoliła nam zbudować pokaźną bazę stałych, zadowolonych klientów z całej Polski i Europy. Jesteśmy firmą rodzinną i wartości takie jak zaufanie, odpowiedzialność i bezpieczeństwo w sposób naturalny przenosimy w sferę biznesu. Staramy się traktować każdego klienta jak najlepszego odbiorcę, bo wiemy, że mądry przedsiębiorca docenia rzetelnych współpracowników. Jako zakład średniej wielkości mamy możliwość ominięcia pewnych procedur charakterystycznych dla dużych drukarń i tym samym możemy usprawnić proces produkcyjny. Dbamy o swoich klientów i zawsze staramy się znaleźć dla nich odpowiednie rozwiązanie.

Naszą specjalizacją są etykiety z nadrukiem, etykiety puste, etykiety termiczne, do różnego typu zastosowań. Możemy drukować etykiety ze zmiennymi kodami kreskowymi, z kodem QR, ze zmienną numeracją. Konfekcjonujemy je na rolkach oraz w arkuszach, wszystkie etykiety są gotowe do aplikacji. Produkcja etykiet odbywa się zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi i jakościowymi. Stosujemy technologie druku takie jak: fleksografia, druk cyfrowy, druk termo transferowy oraz sitodruk , posiadamy odpowiedni park maszynowy do konfekcjonowania etykiet według wskazań klienta. Naszymi dostawcami materiałów samoprzylepnych są najwięksi światowi producenci.

Etykiety i naklejki produkujemy głównie dla branż spożywczych, kosmetycznych, przemysłowych, elektrotechnicznych oraz tekstylno-odzieżowych. Nie boimy się nowych wyzwań i dlatego w naszej ofercie w zakładce ‘etykiety specjalne’ czekamy na zapytania dotyczące nietypowych produktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji etykiet i naklejek mamy dostęp do wielu specjalistycznych materiałów, a także wiedzę i sprawdzone umiejętności w łączeniu technik produkcyjnych.